NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon urody
Autor Wiadomość
tomek13
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-07-26, 11:50   Salon urody

Zapraszamy do nowego salonu urody w Puławach -
http://www.bebeautyclinic.pl/
Gwarantujemy pełną satysfakcję, atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę. W ofercie posiadamy między innymi zabiegi złuszczające, makijaż permanentny, depilacja woskiem, masaże, manicure i pedicure oraz wiele, wiele innych.

REKLAMA

Wysłany: 2017-09-06, 17:18   

aniaola37
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-06, 17:18   

Ja polece również salon Skinline w którym możecie zapisać się na profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Dzięki temu zabiegowi mozecie bez problemów pozbyć się raz na zawsze problemu z goleniem włosków, polecam!

Eizzy
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-01-30, 23:40   

Ja mam sprawdzony salon u siebie w mieście. Chodzę regularnie do Dental Studio w Rzeszowie, ze względu na profesjonalna obsługę i komfortowe gabinety. Ostatnio byłam na mezoterapii i bardzo mi się spodobało działanie tego zabiegu. Skóra jest w znacznie lepszym stanie.

dezynsekcja
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-02-02, 00:46   

W końcu strona, która wygląda ładnie i krótko się ładuje :) Moja znajoma tam mieszka, polecę jej was.

Awaryjne otwieranie Bydgoszcz

mczay
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-28, 08:29   

Ja zastanawiam się od dłuższego czasu nad fish pedicure - Warszawa Jest to mimo wszystko bardzo popularny zabieg i coraz więcej kobiet z niego korzysta. Fish pedicure - Warszawa można zrobić w wielu punktach, ale polecam te najbardziej profesjonalne. We fish pedicure - Warszawa ważne jest odpowiednie przygotowanie do takiego zabiegu.

Crystal89
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-10, 08:48   

Myślę, że każdy z nas może samemu też sobie wykonać piękny makijaż. Sama jestem tego przykładem, bo w tym kierunku nie chodzę nawet do kosmetyczki. Praktykuje sama, odkrywając nowe kosmetyki. A teraz planuję wypróbować sztuczne rzęsy natural 110 Black Ardell Lashes https://malahit.pl/product-category/makijaz/oczy/sztuczne-rzesy które wyglądają bardzo fajnie i myślę, że można dzięki nim fajnie wykończyć makijaż. Po za tym malahit.pl zrobił teraz na nie promocje i kosztują 18, 32 zł, to o 20% taniej.

ambrozja
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-22, 21:57   

ja rzesy zageszczam w Salonie Urody Figaro w warszawie i jest extra,mam swiety spokoj z malowaniem :d wykonanie jest naprawde bardzo ładne a ceny nie sa jakies wygórowane, usługi fryzjerskie maja tez w ofercie i własnie sie wybieram na dekoloryzacje bo mi sie zamarzyło wrócic do blondu a tam przynajmniej wiem ze zrobia wszystko tak jak trzeba

pawelka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-12-29, 13:20   

Ja teraz zbieram na zabieg depilacji laserowej. Czasami taka opcja jest jedyna i możliwa.
Wejdźcie sobie na https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ , podobno świetna klinika, ma możliwość depilacji laserowej za pomocą sprzętu Vectus. Kilka zabiegów i mamy możliwość gładkiej skóry na stałe. Świetna sprawa, prawda?

balbinka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-01-07, 14:11   

A ja polecam warszawski salon Jest Pięknie . Znajdziecie tam najlepszą linergistkę Dominikę Kossakowską. Ta dziewczyna ma naprawdę duże doświadczenie a przy tym odpowiednie predyspozycje, to absolwentka ASP. Ma też dużą wiedzę i potrafi skutecznie dobrać najlepszą metodę . Dodatkowo makijaż wygląda bardzo naturalnie i wykonywany jest w miłej atmosferze.

fiona45
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-03-21, 10:54   

Takich salonów jest coraz więcej. Dobrą ofertę mają na salon manicure warszawa , gdzie pomysłów mają wiele i do tego wszystkiego dobra cena. Z miesiąca na miesiąc umawianie się na pazurki sprawia, że miejsce zawsze jest na dany czas.

pawelka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-06-15, 13:20   

Ja to już powinnam w salonach piękności zgarnąć wszelkie karty stałego klienta. Niedawno też odkryłam fajny salon https://www.bodybar.com.pl/ , mają nawet możliwość zorganizowania makijażu na każdą okazje, rewelacja co nie?

Wendelinegg
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-06-26, 21:18   

Hejka

Odpowiedz do tematu