NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
dotacja
Autor Wiadomość
pawelka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 355
Wysłany: 2018-11-28, 12:44   dotacja

Musicie mi pomóc. Moi rodzice we mnie nie wierzą, mówią, że ta moja przygoda z badaniami nie daje mi żadnego pieniądza, a jest jeszcze czasami tak, że ja sama muszę dokładać. Nie wiem jak im pokazać, że umiem więcej, skoro nie stać mnie na zorganizowanie wymarzonych badań...Jak pójdę do pracy, to nie będę miała czasu na projekty. Jak to pogodzić?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-11-28, 12:45   

 
 
stenka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-11-28, 12:45   

Próbowałaś startować w różnych konkursach? Wiem, że organizuje takie NCBR, może taka dodatkowa kasa, w postaci dofinansowania pomoże Twojej karierze, a twoi rodzice w końcu w Ciebie uwierzą.
 
 
pawelka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 355
Wysłany: 2018-11-28, 12:45   

To nawet dobry pomysł, tylko ja jestem typowym ścisłowcem i napisanie podania o taki konkurs, to dla mnie czarna magia… Raz próbowałam i niestety nie udało się.
 
 
stenka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-11-28, 12:46   

Okej, nawet Cię rozumiem. A czy próbowałaś współpracować z firmą, która tego typu dofinansowanie może Ci załatwić? Np nobilitus.pl?
 
 
pawelka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 355
Wysłany: 2018-11-28, 12:46   

Nie, w sumie pierwsze słyszę, ale po Twojej wiadomości wygooglowałam sobie tę firmę i muszę przyznać, że taka usługa to dobre rozwiązanie dla takiego naukowca jak ja, pewnie do nich jeszcze jutro z samego rana napiszę.
 
 
stenka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-11-28, 12:47   

I bardzo dobrze zrobisz, mają wysoką przyznawalność finansowania, więc może akurat i Tobie się uda, kto wie! Życze Ci powodzenia, w końcu Twoi rodzice muszą się przekonać do Twojej pracy.
 
 
victoria
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-12-03, 09:10   

A może skontaktuj się z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego i poproś o pomoc w uzyskaniu dotacji. Z tego co wiem oni mocno stawiają na innowacje ;) Myślę że warto spróbować ;)
 
 
hulk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 538
Wysłany: 2018-12-26, 21:12   

Usługi typu doradztwo przy pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm są dosyć łatwo dostępne i może warto z czegoś takiego skorzystać?
 
 
fiona45
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 103
Wysłany: 2019-01-01, 13:54   

Dotacje na kasę fiskalną można otrzymać ale tylko do kwoty 700-1000zł i z roku na rok to się zmienia a więc trzeba uważać. Warto zerknąć jednak na modele kas fiskalnych na http://www.mezametlublin.pl , widziałam tam wiele ciekawych z nowoczesnymi technologiami i dobrymi cenami. Czasem lepiej kupić coś lepszego i praktycznego niż potem żałować.
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2021-02-07, 21:57   

Jeśli chcecie wprowadzić na rynek nowe produkty czy usługi, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/dotacje_na_innowacje_kto_moze_z_nich_skorzystac/ . Jest tam bowiem sporo cennych i praktycznych informacji na temat dotacji na innowacje. Między innymi możecie się dowiedzieć kto może z nich skorzystać. Poczytajcie sobie również inne artykuły na tej stronie.
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1627
Wysłany: 2021-12-10, 11:18   

Audyty zewnętrze i wewnętrzne może przeprowadzić firma doradztwo w zakresie zarządzania projektami która zajmuje się sprawdzaniem projektów unijnych czy są dobrze realizowane. Czy w danym projekcie nie zachodzą jakieś niezgodności, niepotrzebne koszty czy powielane zadania. Beneficjent dzięki takiemu audytiwu ni ze usorawnić swoje działania. Polecam
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2022-11-14, 20:42   

Potrzebne są Wam Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej? To koniecznie zgłoście się do https://anowak.com.pl/przygotowanie-wnioskow-o-dotacje/ . Tam eksperci pomogą zająć się we właściwy sposób wnioskiem. Taką dotację otrzymuje się bezpośrednio z Urzędu Pracy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u