NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc Drogowa
Autor Wiadomość
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 205
Wysłany: 2018-09-27, 09:42   Pomoc Drogowa

W ostatnim czasie w mojej rodzinie kilu osobom przytrafiła się awaria samochodu na drodze. Ja dużo jeżdżę i przyznam szczerze, że mam stresa czy i mnie coś podobnego nie spotka. Kilka dni już siedzę i przeglądam na internecie różne warianty. W województwie śląskim natrafiłam na pomoc drogowa katowice. Poczytałam i wygląda to całkiem sensownie. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2018-11-26, 10:12   

 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2018-11-26, 10:12   

Ja mogę Ci dać namiary na http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ofirmie, oni tez działają w Katowicach. Jest to całodobowa pomoc drogowa, która działa bardzo szybko i 365 dni w roku. Warto sobie zapisać taki kontakt - może się przydać.
 
 
gift15nlobk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-09-24, 11:41   

osoba wyżej ma racaja też na tą się nadchnąłem i byłem bardzo zadowolony z usług :) polcema
_________________
pozycjonowanie stron Wrocław
 
 
jesti
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Maj 2020
Posty: 37
Wysłany: 2020-05-25, 12:52   

my mamy taką opcję w PZU, jak mamy jakąś awarię z samochodem to oni wysyłają samochód.
 
 
Idka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2022-03-30, 16:57   

Gdyby z kolei ktoś z Was potrzebował takiej taniej i sprawdzonej pomocy drogowej działającej na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, to polecam kontakt z firmą https://omt-pomocdrogowa.pl/dabrowa-tarnowska/ . Z jej strony możecie liczyć na pełen profesjonalizm :) Na pewno będziecie zadowoleni :)
_________________
...
 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1015
Wysłany: 2022-04-10, 12:42   

Jak widać samo korzystanie z usług pomocy drogowej jest czymś niezwykle ważnym i ja również muszę przyznać, że warto jest wiedzieć kogo tak naprawdę wybrać. Od siebie polecam każdemu bardzo fajny wpis http://www.auto-poradnik....rto-skorzystac/ gdyż to w nim dokładnie opisano kiedy korzystać z takich usług.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u