NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
problem - nietrzymanie moczu
Autor Wiadomość
leonard32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 278
Wysłany: 2017-06-29, 20:55   problem - nietrzymanie moczu

Moja mama ma problem z nietrzymaniem moczu. Już nie umiem patrzeć jak się z tym męczy. Sporo dowiedziałem się na http://www.tena.pl/kobiet...rzymania-moczu/, ale każda wskazówka mile widziana. Jeśli jesteście w stanie mi pomóc, to dajcie znać :)
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2017-06-30, 13:44   

 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2017-06-30, 13:44   

Lepiej pójść z taką przypadłością do lekarza.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2018-11-15, 13:17   

Z tym przecież można sobie radzić i jest to wyleczalne, wystarczy iść do lekarza.
 
 
serduszko89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 75
Wysłany: 2018-12-07, 16:47   

Taką przypadłość leczy się u lekarza a nie samodzielnie w domu. Sama po porodzie mialam ten problem i pomogli mi lekarze z Dermedu w Katowicach. Mają tam ginekologie estetyczna i gdyby nie oni to pewnie do dzisiaj chodziłabym w pampersach
 
 
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 206
Wysłany: 2020-03-24, 18:43   

Dokładnie, nie ma co męczyć się z problemem, który tak naprawdę jest do wyeliminowania. Wiem, że łatwo się mówi, ciężej zebrać się na odwagę. Ja z takiego zabiegu korzystałam w tej klinice w Gliwicach http://serafinclinic.pl/ . To naprawdę długo nie trwa a o problemie szybko zapomnisz. Ja byłam na siebie wręcz zła, że tak długo zwlekałam z decyzją.
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 459
Wysłany: 2020-10-31, 00:58   

To jest ogromny dyskomfort dla niej... trzeba zrozumieć. Na pewno takie dobre podkłady. Ja radzę kup jej jeszcze Octenicare. To jest krem z panthenolem. Ja smarowałam sobie okolice intymne i on dobrze zabezpieczał przed otarciami, podrażnieniami. Do tego nie było czuć zapachu moczu bo taką barierę na skórze tworzył.
 
 
tikitiki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 258
Wysłany: 2020-11-12, 08:44   

Czytałam, że często rozwiązaniem jest wzmocnienie mięśni Kegla, na przykład przez ćwiczenia z kulkami gejszy. Można je kupić na przykład tutaj. Ale oczywiście najpierw trzeba by się skonsultować z lekarzem bo przyczyny tego schorzenia mogą być różne.
 
 
Jaron44
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 1139
Wysłany: 2021-01-28, 16:35   

W mojej ocenie jeżeli chodzi o problemy związane z mięśniami kegla to tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na takie podpowiedzi jakie ćwiczenia dobrać żeby mięśnie kegla mężczyźni były jak najlepsze. Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające. Trzymam kciuki za efekty!
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2021-06-30, 16:00   

Ciekawe są teraz te zabiegi laseroterapii - https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ One skutecznie radzą sobie z problemami wysiłkowego nietrzymania moczu na przykład. Myśleliście o tym?
 
 
kaszubowa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Wrz 2022
Posty: 25
Wysłany: 2023-04-06, 17:05   

W temacie nietrzymania moczu, są skuteczne metody działania, wystarczy trafić na dobrego specjalistę jak np dr Barbara Blicharczyk, która ogarnia ten temat.
 
 
Tolia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 733
Wysłany: 2023-04-12, 22:59   

Bardzo dobry wybór różnego rodzaju środków chłonnych, wkładek, pieluchomajtek itp można kupić w DOZie, więc jeśli szukacie takich produktów, to polecam wybrać się właśnie tam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u