NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezgluten
Autor Wiadomość
Holownik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-09, 11:52   Bezgluten

Obecnie wyszliśmy z szeroką ofertą artykułów bez glutenu dla klientów w całej Polsce. Oferujemy artykuły czołowych producentów takich jak Schar, Amarello czy Bezgluten. Doświadczenie uzyskane prowadząc nasze bistro jednocześnie prowadząc sprzedaż na miejscu, umożliwiło nam zaoferować Państwu wyroby, które powinny być zupełnie bezpieczne. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom wszystkich klientów a także liczymy na wartościowe uwagi i sugestie z Państwa strony.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 56
Wysłany: 2015-02-26, 13:58   

 
 
skowronka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 56
Wysłany: 2015-02-26, 13:58   

Ech...podobno ten cały gluten, to pic na wodę.
 
 
sibi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 305
Wysłany: 2015-03-09, 09:55   

Też o tym słyszałem na tvn ostatnio mówili.
_________________
raczej...
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 758
Wysłany: 2018-10-05, 14:16   

To nie prawda! Zaden pic na wodę! Ja sama mam alergie na gluten wiec wiem
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 766
Wysłany: 2018-10-09, 13:59   

To prawda, niestety coraz więcej osób choruje na celiakię. Jak się o tym dowiedzieć? Najlepiej wykonać [url= www.testdna.pl/badanie-celiakia]celiakia badania cena[/url], dzięki którym będziemy mieć pewność, że nasz organizm nie toleruje glutenu. Przyczyny celiakia często są mylone z innymi chorobami i lekceważone, dlatego warto byłoby, aby każdy z was wykonał sobie takie badanie we własnym zakresie.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2018-10-10, 08:05   

Jakoś tego nie zauważyłam. W moim otoczeniu NIKT na celiakię nie choruję, a każdy na produkty bezglutenowe reaguje tak samo "po co to w ogóle jest". W Polsce osób chorujących na celiakię wcale nie ma więcej i poziom zachorowań utrzymuje się dosłownie na kilku procentach.
 
 
ryjka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 374
Wysłany: 2018-11-11, 21:02   

Wydaje mi sie, ze dieta bezglutenowa jest polecana tylko i wylacznie w przypadku nietolerancji... w innym razie nie ma za bardzo sensu - gluten nie jest czyms zlym w koncu. U nas cala rodzina normalnie go spozywa i nikomu sie nic nie dzieje - jedynie corka cierpi na nietolerancje i u niej faktycznie musimy uwazac z posilkami, ale odkad stosuje inteste dwa razy dziennie to objawy sa zdecydowanie mniejsze
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1046
Wysłany: 2020-05-20, 20:23   

O ile mi wiadomo, to dieta bezglutenowa jest niekiedy jedynym wyjściem. Ja na szczęście mam jeszcze wybór i zastanawiam się nad produktami dla wegan https://smakidiet.pl/produkty-weganskie Znajomi mówią, że ja zjadacz mięsa nie dam rady się przestawić. Ja uważam inaczej. Nie chcę przykładać ręki do zabijania zwierząt, a patrząc po produktach ze sklepu Smaki Diet, spokojnie jestem w stanie się na tej diecie wyżywić.
 
 
Idka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2020-09-24, 20:19   

A jakie możecie polecić [urlhttp://ekochatka.pl/pieczywo]pieczywo bezglutenowe[/url? Które jest Waszym zdaniem najsmaczniejsze? Gdzie się w takie pieczywo zaopatrujecie?
_________________
...
 
 
singal
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 201
Wysłany: 2020-11-04, 20:16   

Ja po prostu kupuję mieszankę bezglutenową w sklepie internetowym https://zdrowysklep24.pl/ i sama piekę taki chlebek albo bułki raz na parę dni. Zawsze też można zrobić z tego pizzę itp.
 
 
Strelka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 119
Wysłany: 2020-11-23, 16:02   

Można i takiej diety spróbować oczywiście, jest też dużo innych, każdy coś dla siebie spokojnie znajdzie. Sprawdźcie sobie tak może co proponują na stronie https://www.kuzniazdrowia.pl Mają tu spory wybór diet w formie cateringu dietetycznego
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2020-12-04, 12:25   

Przy czym są osoby, którym gluten w diecie faktycznie bardzo nie służy. Jeśli i Wy się zmagacie z takimi problemami, to przecież dieta bezglutenowa może być dla Was prawdziwym wybawieniem. Osobiście polecam Wam w pierwszej kolejności dowiedzieć się więcej na temat konkretnego sposobu żywienia, a potem podejmować konkretne decyzje. Priorytetem zawsze będzie Wasze zdrowie, więc musicie mieć to na uwadze.
_________________
materiały promocyjne
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2403
Wysłany: 2023-01-29, 17:31   

Dieta bezglutenowa nie jest prosta jednak jest do wykonania. Początki są niestety trudne, z racji wyrobienia sobie odpowiednich nawyków. Dostępność zamienników mąki bezglutenowej znacznie się poprawiła w ostatnich latach. Można je kupić w większości sklepów ze zdrową żywnością i supermarketów, a także online. Zamienniki mąki bezglutenowej obejmują mąkę z ryżu, mąkę kukurydzianą, mąkę z teff, mąkę z amarantusa i wiele innych. Niektóre z tych mąk można łatwo znaleźć i mieszać ze sobą, aby uzyskać pożądany efekt podczas pieczenia https://technologzywnosciradzi.pl/maki-bezglutenowe-jak-ich-uzywac/ .
 
 
marlen02
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2023
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-01-31, 15:23   

Jest to ciekawe, wiele osób odchodzi od jedzenia glutenu.
 
 
Scoffield
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 583
Wysłany: 2023-02-16, 08:54   

Świetne wegańskie produkty można znaleźć również na stronie https://vegesklep.pl/sklep/pl/87-produkty. Polecam jeśli chcecie nieco urozmaicić swój jadłospis.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u