NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurier za granicę
Autor Wiadomość
Seweryn12
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-31, 11:45   Kurier za granicę

słuchajcie potrzebuje kuriera i to takiego na gwałt. Solidnej firmy, która mi za granice przewiezie dość sporo rzeczy.

REKLAMA

Wysłany: 2018-07-31, 22:35   

train
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-31, 22:35   

najlepiej zamówić kuriera online, który ma paczki niestandardowe. Ja zmawiałem do niemiec i był to tani kurier za granicę . Także popatrz sobie po pośredniku, oni mają dobre oferty i uważam że są godni uwagi. Jakośc świadczonych usług jest naprawdę duża i mam wrażenie że bardzo dbają o klienta.

Karina18
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-09-19, 16:53   

A nie myślałaś o tym, żeby po prostu pojechać tam z tymi rzeczami? Wiem, że są specjalne busy do Berlina - http://www.ekspresbus.pl/do-berlina/, którymi można bardzo szybko dostać się na miejsce. Cena biletu nie jest wysoka i można go zakupić przez internet. Spróbuj rozważyć taką opcję.

Klaudyna
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-12-11, 21:21   

Ja też muszę wysłać paczkę za granicę a konkretnie do Niemiec. Szukałam różnych ofert i porównywałam je ze sobą, żeby cenowo było najkorzystniej. Chyba skorzystam z oferty https://allekurier.pl/przesylki-zagraniczne/paczka-do-niemiec , bo nie dość że te ceny są niskie, to i dobre opinie ma AlleKurier.

Odpowiedz do tematu