NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalne kobiece kosmetyki z róż
Autor Wiadomość
kinga.rogalska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 51
Wysłany: 2018-05-17, 11:20   Naturalne kobiece kosmetyki z róż

Witam wszystkich,

pytanie głównie do kobiet, choć może i mężczyźni również mnie zaskoczą taką wiedzą. Co sądzicie o kosmetykach z róż, a dokładniej o mydełkach ozdobnych. Stosowałyście i polecicie? A może macie inne sprawdzone kosmetyki tego typu inych firm? Czekam na komentarze :)

Mam nadzieję, ze wywiąże się ciekawa dyskusja!
 
 
REKLAMA


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2018-05-31, 10:38   

 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2018-05-31, 10:38   

My raczej mydełek tak nie używamy, głównie na https://kontigo.com.pl/cialo.html jakieś fajne żele zapachowe zamawiamy, ostatnio o zapachu pomarańczowym super wybraliśmy i bardzo wydajny
 
 
FrankieeFran
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 50
Wysłany: 2018-06-13, 23:17   

Super sprawa z tymi naturalnymi kosmetykami. Dobrze że na nie jest teraz moda, są dużo bardziej dostępne przez to. Jak nie wiecie co warto wybrać, co kupić to zajrzyjcie na blog https://drogerialilaroz.pl/olejek-arganowy-jak-dziala-na-wlosy-skore-i-paznokcie Polecają tam wiele fajnych naturalnych kosmetyków.
 
 
amelka12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 531
Wysłany: 2018-06-19, 13:05   

Jeżeli interesuje was tematyka kosmetyków naturalnych to na pewno spodoba wam się również film, o pielęgnacji azjatyckiej, przy użyciu Polskich marek kosmetyków https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Film jest bardzo rzeczowy, i dobrej jakości. Autorka bardzo fajnie i merytorycznie ukazuje poszczególne etapy :) Bardzo dobrze sie to ogląda :)
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2018-11-18, 16:14   

Nie znam takich kosmetyków, ale ze swojej strony mogę polecić produkty Calluna Medica. Biocelulozowymi maseczkami po prostu jestem zachwycona. Gdy zobaczyłam, jak ciężarna Sylwia Bomba ich używa, to nawet się nie zastanawiałam, aby je zamówić. Faktycznie po nich czuję się odświeżona i zrelaksowana. Zwłaszcza po mojej ulubionej maseczce odżywiająco-nawilżającej Polska oraz głęboko nawilżającej Norwegia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u