NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkania deweloperskie
Autor Wiadomość
maciekj
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-06-09, 19:13   Mieszkania deweloperskie

Witam serdecznie!

Poszukujesz nowego mieszkania, najlepiej od dewelopera? Koniecznie zobacz stronę internetową Lokum Deweloper, pod adresem lokum-deweloper.pl i zapoznaj się z aktualną ofertą mieszkań i apartamentów.

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej.

REKLAMA

Wysłany: 2017-06-30, 13:40   

venus
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-06-30, 13:40   

Sporo jeżdżę po Polsce i widzę, że teraz sporo się buduje takich mieszkań. Najbardziej podoba mi się Wrocław. Dawno w nim nie byłam i nie mogłam go poznać ostatnio. Bardzo bym chciała mieszkać w tym mieście. Czytam o nowych mieszkaniach we Wrocławiu na sprzedaż na frappe.pl/deweloperzy-mieszkaniowi-we-wroclawiu-top-10/ i rozważam przeprowadzkę.

kajut
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-07-29, 09:06   

Wrocław to piękne miasto, wcale się nie dziwię bo mi też się bardzo podoba, może nawet tam zamieszkam niedługo, podoba mi się osiedle Nowe Miasto Różanka, nie jest za daleko od centrum a mimo wszystko okolica zielona i spokojna

Pola
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-22, 21:44   

A gdzie szukasz tego mieszkania bo nie napisałeś? Bardzo fajne mieszkania oferuje developer na osiedlu Koninko http://www.koninko.com.pl/mieszkania/ . To niedaleko Poznania. Do Poznania można bardzo szybko dojechac bo w pobliżu jest wylot na drogę S11. Koninko to osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Wszystkie wykonane są w stylu holenderskim, obłozone czerwona cegłą.

gg83
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-10-30, 18:54   

Inwestycja Alfa Park jest ciekawa. Tutaj http://alfapark.pl sobie zerknijcie. Warto kupować nieruchomości w dobrych lokalizacjach, a mieszkania Gdańsk Morena właśnie do takich należą. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz całodobowa przychodnia lekarska.

Klaudyna
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-02-14, 18:24   

Ja jestem ciekawa czy słyszeliście o agencji Nieruchomości123 ? To biuro nieruchomości działające na terenie województwa podkarpackiego. Z tego co wiem, to są świetni w tym co robią. Fachowe doradztwo, pomoc prawnika a przede wszystkim bardzo szeroki wybór.

Witkarrek
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-16, 16:11   

Sam zastanawiam się nad zakupem paru mieszkań. Mam trochę pieniędzy otrzymanych w spadku i nie wiem co z nimi zrobić, a nieruchomości mieszkaniowe to chyba jedna z lepszych inwestycji. Może też warto wspierać się pomocą takich firm jak Status http://status.pl ? Zarządzają oni kompleksowo nieruchomościami mieszkaniowymi

Odpowiedz do tematu