NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z pociechami
Autor Wiadomość
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 205
Wysłany: 2016-11-13, 18:18   problemy z pociechami

Jak radzicie sobie z problemami zdrowotnymi dzieciaków? U mnie na tapecie zaparcia, oczytałam trochę http://no-spa.pl/07_article_zaparcia_u_dzieci.html i podałam nospę. Faktycznie pomogła. Ale chciałabym wiedzieć jak zapobiegać, a nie jak leczyć :)
 
 
REKLAMA


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 142
Wysłany: 2016-12-08, 13:06   

 
 
Juli88
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 142
Wysłany: 2016-12-08, 13:06   

Zawsze ciężko bo trzeba latać po lekarzach. Dzieciaczki źle przechodzą choroby.
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2017-02-08, 13:44   

Ale wizyta u lekarza jest konieczna, nie można działać na własną rękę, nigdy!
 
 
Grzela
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 35
Wysłany: 2017-03-21, 14:18   

no, konsultacja lekarska to podstawa...
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2017-06-29, 13:02   

też tak myślę, na pewno nie zaszkodzi skonsultować się ze specjalistą.
 
 
kolorowa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-04-15, 09:39   

Zaparcia u dzieciaków to ciężka sprawa..może najlepiej zapytaj lekarza o radę?
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 447
Wysłany: 2020-05-12, 15:58   

To prawda z zaparciami często dzieci mają problemy. Wystarczy że za mało piją albo jedzą dużo słodyczy.... Ale problem dotyczy też maluszków, wiecie co na zaparcia u noworodka karmionego sztucznie warto podać? Z tego co wiem to masaże brzuszka pomagają ale trzeba zastanowić się też czy dziecko nie ma może na mleko alergii.
 
 
budyniowa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 266
Wysłany: 2021-05-20, 14:37   

U mojego malucha był spory problem z ulewaniem. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego mleka - aż trafiliśmy w końcu na Bebilon AR Expert. Kupujemy go zazwyczaj w aptekach DOZ. Polecam w takich sytuacjach, problemy się skończyły :)
 
 
luka1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 377
Wysłany: 2021-11-05, 16:51   

Weźcie pod uwagę także rozszerzanie diety malucha. Super opcją są słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka 80 gram. Możecie je na przykład kupić w Lidlu, nie ma problemu z dostępnością. Można włączyć je do diety malucha od czwartego miesiąca życia.
 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1015
Wysłany: 2021-11-07, 15:18   

Niestety nie zawsze jest tak jakbyśmy to sobie założyli i ja jestem zdania, że dość ważną kwestią jest to aby wiedzieć jak ułatwić zasypianie dziecka gdy jest gorąco. Myślę, że doskonale ta sprawa została opisana na stronie https://feszyn.com/jak-ulatwic-zasypianie-maluszkowi-gdy-jest-goraco/ i dla mnie takie wiadomości są niezwykle ważne.
 
 
Randa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 173
Wysłany: 2022-02-04, 22:34   

Swoje przeżyłam gdy synek zaczął mieć zaparcia nawykowe. Bardzo trudny temat, bo ciężko dziecku wytłumaczyć, że kupkę trzeba zrobić nawet jeśli jest z tym pewien problem - więc kupkę wstrzymuje i problem narasta. U nas dopiero zastosowanie czopków eva qu bambino przyniosło rezultat. Wszystko dzięki temu, że po czopku efekt był szybki, ale równocześnie wszystko odbywało się łagodnie - więc po kilku takich bezproblemowych kupach, synek przestał się bać i zaczął normalnie się załatwiać.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2355
Wysłany: 2022-02-18, 01:53   

Moja córeczka boryka się z problemem skazy białkowej. Początkowo przy karmieniu piersią zauważyłam, że na jej ciele pojawia się wysypka. Myślałam, że może ma nietolerancję jednak okazało się, że to alergia pokarmowa. Musiałam zmienić moją dietę. Jeśli chcecie poczytać o tym więcej to zachęcam zajrzeć tu https://kobiecystyl.pl/co-jesc-przy-skazie-bialkowej/ . Mi ten artykuł bardzo pomógł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u