NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Opon do widłaka
Autor Wiadomość
Dębowa Tarcza
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: wawa
Wysłany: 2015-11-19, 12:54   Opon do widłaka

Poszukuję dobrych opon do widłaka. Podobno niezłą ofertę ma Prestige Tyres. Są tanie i solidne. Słyszał ktoś coś?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2015-11-24, 13:09   

 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2015-11-24, 13:09   

Słyszałam o nich dobre opinie.
 
 
sibi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 305
Wysłany: 2016-01-18, 17:17   

Do kupienia na ogłoszeniach sprzedajemy.pl opony continental na przykład. Nowe i używane, jakie potrzebujesz.
_________________
raczej...
 
 
leonard32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 278
Wysłany: 2016-02-25, 19:37   

Zależy czy interesuje Cię zakup tylko stacjonarnie czy w internecie, bo jak w sieci to znajdziesz tego sporo. Możesz przejrzeć między innymi portal, który specjalizuje się tylko w oponach. Tu masz przykład http://www.oponeo.pl/model-opony/nokian-wr-d3 a o szczegóły to musisz ich zapytać.
 
 
Kasztanz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Lis 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-11-03, 11:24   

A co sądzicie o kupowaniu opon używanych ? Od jakiegoś czasu, po przeczytaniu artykułu na www.oponyuzywane.biz.pl, zakładam w swoim samochodzie tylko takie opony. W większości przypadków kupuję je w dobrym stanie, po atrakcyjnej cenie. Trzeba jednak uważać i kupować takie opony tylko od sprawdzonych sprzedawców.
 
 
Kombis
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-11-07, 12:08   

Ja nie mam problemu z kupnem opon używanych. Kupuję je najczęściej od sprawdzonego sprzedawcy na miejscu. Ostatnio dowiedziałem się też z artykułu na stronie www.oponyzimowe.info.pl o tym, że montaż opon powinno się lepiej zlecać specjalistom. Na pewno specjalista w odpowiedni sposób zamontuje nam opony w samochodzie, dzięki czemu nie będą się one szybko zużywać. Ważna jest tu też kwestia naszego bezpieczeństwa.
 
 
Kamtar
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-11-09, 14:52   

Ja natomiast rzadko kupuję nowe opony do samochodu. Z reguły oddaję opony na przegląd do serwisu opon. To pozwala mi być pewnym, że opony są dalej w dobrym stanie. Ostatnio też czytałem na blogu www.wulkanizacjaopon.biz.pl pewien artykuł o serwisowaniu opon. Stwierdzono tam, że przegląd opon jest równie ważny, co przegląd innych części samochodowych.
 
 
Kromwel
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-11-13, 09:28   

Ja od nie dawna stosuję wyłącznie opony całoroczne zamiast zimowych i letnich. Na stronie www.oponywarszawa.net.pl czytałem, że są one dość dobrą alternatywą dla sezonowych, ponieważ nie trzeba ich często zmieniać. Z tego względu można na nich trochę zaoszczędzić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u